MÖBLER / Soffor / Kanapé 8023296

nr 802 3296

Kanapé

Nyrokoko, bemålad, längd: 140

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 januari 2013
kl 18:52:15

17/1 20:02:45 1      1.000 kr
21/1 18:44:26 2      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.